Gina hitt magában, és nyert

A Szentes-Csongrád Rotary Club középiskolások számára hirdetett ösztöndíjpályázatot „Higgy magadban és kinyílik a világ” címmel.

Azok a nem végzős középiskolás diákok nevezhettek, akik legalább egy tárgyból kiemelkedő, dicséretes, esetleg országos versenyeken jó helyezést értek el; vagy valamilyen tudományágban, művészeti területen, illetve a sportban képesek az átlagon felüli teljesítményre.

Július 16-án a szentesi Megyeháza Konferencia és Kulturális Központ dísztermében egy jótékonysági irodalmi-zenés piknik keretei között adták át az elismeréseket.

Iskolánk 9. osztályos szépész tanulója, Styecz Georgina Bonita verseivel pályázott, és ért el nagyon szép eredményt: bronz oklevelet, pénzjutalmat, valamint egy laptopot és egy lézernyomtatót kapott a díjkiosztón.

Ginát a pályázat megírásában osztályfőnöke, Báthoryné Majzik Andrea támogatta, és ő kísérte el a rendezvényre is.

Gratulálunk a nyereményhez! Reméljük, sok szép vers megírásának és nyomtatásának lesznek tanúi az értékes eszközök.

Gina hitt magában, és nyert